Montáž tažných zařízení

Nabízíme širokou škálu závěsů na osobní, dodávková i nákladní vozidla jak od tuzemských tak renomovaných zahraničních výrobců. K dodání jsou tažná zařízení s odnímacími kulovými čepy na šrouby – tyto dnes již nemáte povinnost odnímat. Většina výrobců vyvíjí tzv. bajonetové kulové čepy, které se odnímají bez použití nářadí.

Veškerá námi dodávaná tažná zařízení a doplňky jsou homologována a splňují požadavky zákona č. 56 Sb. a neomezují záruku na vašem voze.

 Provádíme certifikované montáže homologovaných tažných zařízení značek THULE, BRINK, WESTFALIA, ARAGON, GALIA, AUGUSZT, S.I.A.R.R. a další na osobní vozy, dodávky, obytná auta, caravany.

Ceník


Tažné zařízení je bezpečnostní díl, proto nabízíme pouze kvalitní atestované produkty ověřených výrobců. Výhodou pro Vás je přesná montáž na připravené úchytné body na karoserii a dlouhá životnost.

 Všechna námi dodávaná tažná zařízení jsou vyvíjena, testována a certifikována podle 94/20 ES. Evropská směrnice 94/20 ES kromě jiného rovněž stanovuje rozměry, umístění a vzdálenost kulového čepu. Střed čepu by měl být při plně naloženém vozidle v rozmezí 350-420 mm nad vozovkou.
 

 

Zpět